Śledź nas na lub dołącz do naszego

Witajcie w naszym szóstym podsumowaniu tygodnia!

BitTorrent z własnym tokenem

Klient BitTorrent stworzył swój własny token oparty o platformę Tron. Token nazywa się dokładnie tak, jak nazwa popularnego klienta do pobierania torrentów – BitTorrent Token (BTT). Tokeny będą wykorzystywane do różnych akcji w sieci torrent np. opłaty dla innego użytkownika za bezpośrednie przesłanie pliku. Więcej szczegółowych informacji zostanie ujawnione na konferencji w San Francisco – www.nitron.org – jeszcze w tym miesiącu.

Więcej tutaj

E-głosowanie w Tailandii

Jednostka tamtejszego rządu do spraw nauk oraz technologi (The National Electronics and Computer Technology Center (NECTEC)) opracowała gotowe rozwiązanie do tzw. “E-voringu” oparte oczywiście o technologię Blockchain. Jak już wspomnieliśmy rozwiązanie jest gotowe do użycia i czeka na pierwsze testy.

Więcej tutaj

Nowy Jork tworzy grupę ds. kryptowalut i blockchain

Tamtejszy rząd utworzył specjalną grupę, która będzie zajmowała się studiowaniem technologi związanej z kryptowalutami. Ma to na celu lepsze zrozumienie technologi blockchain, kryptowalut i szeroko pojętego cyfrowego eko-systemu. Oczywiście ma to też na celu wprowadzenie jak najlepszych regulacji dla tego stanu.

Więcej tutaj

Fortnite i płatności w Monero

Jedna z najbardziej popularnych gier online ubiegłego roku – Fortnite – wprowadza płatności w kryptowalucie Monero. 

Więcej tutaj

Nowa giełda Binance wystartowała

Binance uruchomiło nową giełdę, a raczej nowy oddział swojej giełdy – Binance Jersey. Jest ona dedykowana głównie do handlu Krypto-Fiat i znajduje się ona – jak sama nazwa wskazuje – na wyspie Jersey

binance – strona giełdy

Południowa Afryka tworzy grupę ds. kryptowalut

Tak jak rząd stanu Nowy Jork, Południowa Afryka również powołuje grupę ds. kryptowalut i technologii blockchain. Jednak ta grupa, została utworzona głównie w celu pomocy opracowania regulacji prawnych dla tamtejszego rządu.

więcej tutaj

Amplify – nowa giełda od Substratum

Justin Tabb, założyciel Substratum (SUB), ogłosił powstanie nowej rewolucyjnej giełdy kryptowalut, Amplify Exchange (AMPX). Będzie to już trzeci produkt tego ekosystemu. Wizja twórcy zakłada, że wszystkie produkty tego systemu mają pracować bardzo dobrze niezależnie od siebie, a po połączeniu wykażą jeszcze większe możliwości.”

Więcej tutaj

TokenizEU wybiera Ravencoin

Europejska platforma wspierająca firmy w emisji Security Tokens(STO), zamiast Ethereum decyduje się na współprace z Ravencoin, który robi ostatnio nie małe zamieszanie w świecie kryptowalut.

Więcej tutaj

5/5 - (1 vote)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters