Śledź nas na lub dołącz do naszego

Witajcie w naszym czwartym podsumowaniu tygodnia!

Coinbase uruchamia platformę edukacyjną

Coinbase uruchomiło darmową platformę edukacyjną, w której płaci użytkownikom za naukę! Rewolucyjna inicjatywa ma zachęcić coraz więcej osób do zainteresowania się i edukacji o kryptowalutach. Platforma działa we współpracy z projektem 0x(ZRX). Za wykonywanie zadań edukacyjnych użytkownik nagradzany jest tokenami 0x.

Więcej tutaj

Facebook tworzy własnego stablecoin’a

Dobrze znany wszystkim gigant z branży mediów społecznościowych, jest w trakcie prac nad nową kryptowalutą, a dokładnie stablecoinem. Będzie on dedykowany na rynek Indii i przeznaczony do płatności w aplikacji Whatsapp, ponieważ to właśnie tam cieszy się ona bardzo dużą popularnością.

Więcej tutaj

Polski rząd tworzy grupę ds. blockchain

Ponieważ od dłuższego czasu w naszym kraju blockchain oraz kryptowaluty owiane są wieloma kontrowersjami, Polski rząd za pośrednictwem ministerstwa cyfryzacji tworzy specjalną grupę ds. rejestrów rozproszonych i blockchain. Będzie ona miała na celu przyczynić się do pomyślności rozwoju przedsiębiorstw związanych z działalnością w tej branży technologicznej.

Więcej tutaj

 

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters