Śledź nas na lub dołącz do naszego

Brytyjska firma ESPN Global dokonała integracji gier online z technologią blockchain. W planach jest uruchomienie specjalnej platformy do gier, dzięki której gracze będą mieli możliwość zarabiania na wygrywaniu turniejów. Za jej pośrednictwem użytkownicy dokonają również wpłat i wypłat w kryptowalutach. Firma zapowiada też stworzenie własnego tokena SGD.

Blockchain w branży gier

Oparta na blockchain platforma gamingowa, która zostanie uruchomiona przez ESPN Global, będzie kolejnym krokiem w stronę popularyzacji kryptowalut. Firma swój nowy projekt, znajdujący się obecnie w fazie pre-launch, określna nawet mianem „unikalnej blockchainowej rewolucji”. Nowa platforma umożliwi za sprawą zaledwie jednej aplikacji, uczestnictwo w najbardziej popularnych grach. Użytkownicy będą prowadzili ze sobą rywalizację w czasie rzeczywistym, a zwycięzcą zostanie gracz, który uzyska najwyższy wynik. Dodatkowo, w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa i szybkości transakcji, firma podjęła podjęła współprace z CryptoPay.

Token SGD

Zalety blockchain, takie jak integralność oraz odporność, mogą przynieść szereg wymiernych korzyści branży gier oraz e-sportu. ESPN Global zamierza ponadto uruchomić swój własny token – SGD (Smart Gaming Token), który będzie oparty na platformie ERC-20. Jego początkowa wartość szacowana jest na 0,001 dolara, przy czym będzie ona wzrastać równolegle do rozwoju społeczności gamingowej.

Przedstawiciele firmy deklarują, że gdy uruchomiona zostanie zapowiadana platforma, będzie on rozdawany wszystkim zarejestrowanym graczom podczas airdropów. Gracze, którzy stracą swoje środki podczas gry lub turnieju, będą mogli liczyć na rekompensatę strat – na ich portfele wpływać będą w takich sytuacjach tokeny SGT w ilości adekwatnej do przegranej.

5/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters