Śledź nas na lub dołącz do naszego

Zorganizowana przez The AB Factory zbiórka funduszy NFT dla Sardynii została zakończona. Środki zostały przekazane na rzecz ofiar pożarów, które wybuchły latem na wyspie.

Pomoc dla Sardynii. Artyści uczestniczyli w zbiórce funduszy NFT

Zbiórka funduszy NFT na rzecz Sardynii została zorganizowana przez stowarzyszenie kulturalne The AB Factory, a jej celem było uzbieranie środków na pomoc ofiarom pożarów, które pod koniec lipca wybuchły na wyspie. Uczestniczyli w niej włoscy oraz międzynarodowi artyści, tacy jak Antonio Marras czy włoski duet HACKATAO, dobrze znany w środowisku kryptoartystów.

Swoje prace przekazali również m.in. Michele Ardu, Valérie Biet, Federico Cecchin, Andrea Crespi, Alberto Maria Colombo, Noah D’Alessandro, Emanuele Dascanio, Simon Dee, Simone Fugazzotto, Francesco Giuliani, Andrea Gola, Mahmood, ManuInvisible, Giovanni Motta, Renzo Nucara, Paola Pinna, Pongo 3D, Caterina Quartana, Marco Rea, Rebis The Artist, Alessandro Risuleo, RooBè oraz WAARP.

Zbiórka zakończona sukcesem

W zbiórce przeprowadzonej z inicjatywy The AB Factory udało się zebrać ponad 20 tys. euro. Środki te zostały przekazane organizacji non-profit „Effetto Palla”, która przeznaczy je na rzecz lokalnych zwierząt oraz pomoc gminie Santu Lussurgiu, będącej jedną z najmocniej dotkniętych pożarami.

Cała akcja przeprowadzona została na platformie Digital Art Rights, a wśród jej partnerów znaleźli się Art Rights, Phygi.io, Artuu Magazine, The Cryptonomist, DeFi Today, The Swiss Blockchain Konsorcjum, a także Marco Rubino z Musebbi.

O The AB Factory

The AB Factory to stowarzyszenie kulturalne ukierunkowane na upowszechnianie dostępnej dla wszystkich sztuki. Jego misją jest zapewnienie swoim członkom rozwoju artystycznego i twórczego, a także podnoszenie ich kwalifikacji oraz doskonalenie umiejętności związanych z szeroko ujmowaną sztuką.

The AB Factory zajmuje się promowaniem oraz organizowaniem wydarzeń non-profit, takich jak imprezy artystyczne, kulturalne czy muzyczne, a także kursów doszkalających z różnych dziedzin, m.in. z malarstwa, fotografii, pisarstwa, mody, wokalu, aktorstwa czy tańca.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters