Śledź nas na lub dołącz do naszego

Choć Security Token Offering (STO) cieszą się coraz większym zainteresowaniem, to wciąż wielu potencjalnych inwestorów nie wie w jaki sposób podejść do tego rozwiązania i którą platformę wybrać. Stąd też warto jest wyszczególnić kilka możliwych opcji na tym polu, dokonując krótkiego przeglądu najważniejszych platform oferujących security tokens.

Platformy Security Token Offering (STO)

W pierwszej kolejności warto wskazać na platformę BnkToTheFuture, ponieważ oferuje ona najprostsze sposoby inwestycji. Jednym z opracowanym przez nią systemów jest Securitize.io, który ostatnimi czasy oferował 20 proc. akcji za kwotę 8 000 000 USD. Aby otrzymać dostęp do najlepszych ofert, użytkownik musi mieć w swoim posiadaniu 10 000 tokenów BFT, które można nabyć na giełdach kryptowalut, m.in. na Bittrex oraz Gate.io. Bnktothefutore zdaje się być obecnie najprostszą drogą do ciekawych inwestycji kapitałowych.

Najbardziej strategiczne działania marketingowe prowadzi natomiast firma Polymath, w obrębie której funkcjonuje wiele security tokens. Token Polymath można nabyć m.in. na KuCoin, Bittrex czy Binance, a jest to najszybszy sposób na uzyskanie dostępu do STO.

Kolejną platformą, o której warto wspomnieć w kontekście Security Token Offering jest StartEngine, będąca doskonałym miejscem na zbierania funduszy. Jej sztandarowym narzędziem jest system StartEngine Summit. Na platformie obecnych jest wiele STO, przy czym należy dodać, że firma posiada również swoje własne security tokens.

Warto wspomnieć również o SPiCE VC, funduszu zapewniającym dostęp do licznych STO. Firma ta szczególny nacisk kładzie na rozwój technologii blockchain oraz tokenizacji. SPICE zapewnia dostęp do kryptowaluty Saga, platformy Slice poświęconej nieruchomościom, Securitize.io będącego wiodącym dostawcą tokenów oraz ROX – pierwszej giełdy obracającej wyłącznie Security Token Offering.

I wreszcie wymienić należałoby jeszcze NeuFund ETO, platformę będącą liderem w swojej dziedzinie na rynku europejskim. I choć podobnych platform cyfrowych jest oczywiście znacznie więcej, to wyżej wymienione zdają się posiadać największy potencjał w sektorze Security Token Offering.

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters