Śledź nas na lub dołącz do naszego

Zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym, cyfrowa platforma papierów wartościowych Ownera nawiązała współpracę z firmą Amazon, która umożliwiła jej wprowadzenie nowego narzędzia – interfejsu cyfrowych zasobów. Już wkrótce społeczność pozna więcej szczegółów.

Niebawem Ownera ujawni więcej informacji o planowanych działaniach

Choć Ownera już jakiś czas temu ogłosiła partnerstwo z Amazonem oraz wprowadzenie nowego interfejsu dla cyfrowych papierów wartościowych, to więcej szczegółów na temat planowych działań jej dyrektor generalny, Ami Ben – David, zdradzi dopiero podczas konferencji WNP, która odbędzie się w połowie października w Los Angeles.

Poruszona zostanie nie tylko kwestia znaczenia współpracy z firmą Amazon, ale i perspektywy rozwoju cyfrowych papierów wartościowych.

Współpraca z Amazon

Ownera koncentruje się przede wszystkim na wspieraniu emisji security tokens.

Zobacz więcej: STO – Security Token Offering

Już dziś wiadomo, że nowy interfejs zostanie wprowadzony dzięki usłudze Amazon Managed Blockchain bazującej na technologii HyperLedger Fabric (platformie księgi rozproszonej, przeznaczonej do opracowywania aplikacji i innych rozwiązań).

Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że technologia ta wyraźnie przoduje wśród dostępnych rozwiązań dla przedsiębiorstw, opartych na technologii blockchain.

Nowy interfejs będzie nie tylko prosty, ale również niezwykle wydajny, zapewniając jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Co ważne, węzły sieci Ownera, dystrybuujące jej zasoby, będą stanowiły regulowane podmioty finansowe, takie jak banki i giełdy.

Cele i narzędzia

Jednym z najważniejszych celów, jaki wyznaczyła sobie Ownera, jest rozbudzenie zainteresowania wśród klientów instytucjonalnych.

Jest on realizowany poprzez wdrażanie procedur Know Your Customer (KYC) oraz Anti-Money Laundering (AML), pozyskiwanie akredytacji inwestorów oraz bieżące nadzorowanie inwestycji w cyfrowe papiery wartościowe.

Ponadto Ownera dysponuje funkcją „Know Your Asset” (KYA), polegającą na rejestrowaniu odpowiednio wyselekcjonowanych informacji o aktywach.

5/5 - (1 vote)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters