Śledź nas na lub dołącz do naszego

Włoska firma OVR.ai ujawniła niedawno swój plan stokenizowania… Wieży Eiffla. Największa paryska atrakcja została wystawiona na sprzedaż w NFT na OpenSea. Aukcja zakończyła się 30 kwietnia.

OVRLand

Firma OVR wpadła na dość intrygujący pomysł, aby podzielić świat na 1,6 biliona heksagonów, które nazwano OVRLand. Są one reprezentowane przez NFT. Ich właściciele mogą kreować dzięki nim własne wirtualne światy, poprzez dodawanie treści analogicznie jak na stronach internetowych. Można oglądać je w rzeczywistości rozszerzonej, za pośrednictwem aplikacji OVR, która dostępna jest zarówno za pośrednictwem Androida, jak i OIS.

Wieża Eiffla na OpenSea

Stanowiąca wizytówkę Paryża Wieża Eiffla, została wystawiona na sprzedaż przez OVR. Sprzedaż na OpenSea rozpoczęła się 28 kwietnia, a zakończyła się 30 kwietnia. Od momentu uruchomienia projektu OVRLand, sprzedanych zostało ponad 200 000 NFT.

Wirtualna galeria sztuki OVR

Warto wspomnieć, że OVR uruchomiło również wirtualną galerię sztuki, w którą zaangażowano artystów takich jak Giovanni Motta, Marco Biscardi oraz Rok Bogataj. W samym tylko dniu premiery, galeria miała ponad 7 tys. odsłon.

Pochodzący z Włoch Giovanni Motta został uznany przez SuperRare za jednego z najlepszych artystów. Rozgłos przyniosły mu NFT przedstawiające chłopca nazwanego Jonny Boy, który żyje w duszy każdego człowieka. Obecnie Motta prowadzi w Szanghaju wystawę swoich prac fizycznych, które sprzedały się jeszcze przed jej otwarciem. Marco Biscardi tworzy zaś sztukę krytyczną i ironiczną, przepełnioną sarkazmem i potępieniem. Ma to na celu nakłonienie odbiorców do głębszych przemyśleń. Rok Bogataj jest natomiast współczesnym artystą, tworzącym różne formy sztuki, od rzeźby po fotografię.

Rate this post

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters