Śledź nas na lub dołącz do naszego

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej informacji na temat niewymiennych tokenów (NFT), co dowodzi ich rosnącej popularności. Poniżej najważniejsze doniesienia, jakie pojawiły się w ostatnim czasie.

Partnerstwo Topps i UEFA

Tokeny na stałe już zagościły w świecie sportu. Mamy już Sorare, Socios, Formułę 1, a także MotoGP. Teraz przyszła kolej na UEFA. Topps poinformował niedawno o nawiązaniu współpracy z organizacją, której owocem mają być przedmioty kolekcjonerskiej europejskich drużyn piłkarskich. Projekt obejmuje równie ligę kobiet.

Nowy NFT Giovanniego Motty

Giovanni Motta, artysta który już od wielu miesięcy angażuje się w sztukę kryptograficzną, wypuścił na SuperRare swój najnowszy NFT – „The fate of the bridge”. Tematem grafiki jest Jonny Boy, który często gości w pracach Motty.

60 mln dla Immutable

Immutable, australijska firma, która opracowała warstwę 2 Immutable X Ethereum, została zasilona inwestycją na kwotę 60 mln dolarów. Wśród inwestorów znalazły się takie firmy jak BITKRAFT Ventures, King River Capital, Prosus Ventures, Galaxy Interactive, Fabric Ventures, Alameda Research, AirTree Ventures, Reinventure, a także Apex Capital and VaynerFun. Wyraźnie widać, że coraz więcej przedsiębiorstw zwraca się w stronę NFT. Powoduje to jednak coraz częstsze zatykanie się sieci Ethereum i wzrost opłat. Dlatego posiadanie uniwersalnych, szybkich warstw 2s staje się coraz bardziej opłacalnym rozwiązaniem.

NTF „Yield” sprzedany za 350 ETH

Aave, jeden z cieszących się bardzo dużą popularnością projektów DeFi, sprzedał NFT o nazwie „Yield” za 350 ETH, czyli równowartość ponad 1 mln USD. Jest to szczególny rodzaj NFT, bowiem zapewnia nabywcy możliwość wyboru. Może on albo zachować token, obstawiając, że jego wartość będzie rosła, albo zwrócić go nie później niż do końca października odzyskując fundusze oraz 10 proc. koszów początkowych.

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters