Śledź nas na lub dołącz do naszego

MOVE Network uruchomiła swój pierwszy inkubator niezamiennych tokenów (NFT) w Hong Kongu. Tokeny te zyskują na znaczeniu, dostarczając nowych rozwiązań dla sztuki cyfrowej.

Potencjał NFT

Platforma MOVE Network koncentruje się przede wszystkim na rozwiązaniach opartych na technologii fintech oraz blockchain. Nowa sieć opierać się będzie na kompleksowych agentach NFT IP oraz usługach dystrybucyjnych, uwzględniających konwersję formatu NFT, hosting produktów, a także zdecentralizowaną dystrybucję na poszczególne platformy transakcyjne.

NFT jest opartym na technologii blockchain rozwiązaniem, umożliwiającym tokenizowanie cyfrowych treści. Cyfrowe zdjęcia i filmy tokenizowane jako NFT można odnaleźć m.in. na KOL.shop. Jednocześnie MOVE Network wprowadza nowe produkty powiązane z niezamiennymi tokenami, zapewniając w ten sposób innowacyjny i konkurencyjny kanał sprzedaży.

Platforma ma również w planach wzmocnienie łańcucha branżowego NTF, poszerzając jego zakres o dziedziny takie jak muzyka, rozrywka czy sport, zapewniając przy tym ochronę własności intelektualnej klientów.

Nowe podejście do cyfrowych rozwiązań

Platforma MOVE Network obrała sobie za cel upowszechnianie przekształcania treści cyfrowych w cyfrowe zasoby. Swoim klientom dostarcza elastycznych rozwiązań sprzedażowych, dedykowanych różnym kategoriom aukcji, dbając przy tym o należytą ochronę praw własności intelektualnej. Znaczna część produktów NFT bazuje na kilku wspólnych łańcuchach decentralizacji. MOVE Network jest w stanie zredukować koszty zdecentralizowanych transakcji, nadając im uniwersalnego charakteru.

O MOVE Network

Firma MOVE Network została założona przez doświadczonych przedsiębiorców, wśród których znajduje się m.in. Ricky Ng, dyrektor generalny Aladdin Technology Group. Platforma podejmuje współpracę z przedstawicielami różnych branż, a jako przykład można wskazać chociażby cenioną firmę filmową The H Collective, współpracującą z wieloma ważnymi osobami w Hollywood. Z pomocą MOVE Network zamierza upowszechniać NFT w branży filmowej.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters