Śledź nas na lub dołącz do naszego

Znajdujący się w oceanie plastik stanowi potężne zagrożenie ekologiczne Moen, firma specjalizująca się w rozwiązaniach związanych z domową dystrybucją wody, wdraża innowacyjne podejście, aby sprostać temu trudnemu wyzwaniu środowiskowemu.

W trosce o los planety

W ramach projektu Mission Moen, firma Moen zobowiązała się do podejmowania działań w myśl koncepcji zrównoważonego rozwoju. Aby realizować ten cel, pod kod koniec kwietna uruchomiła aukcję NFT, reprezentujących działa sztuki inspirowane pięcioma głównymi wirami oceanicznymi. Jak podkreślił Mark-Hans Richer dyrektor ds. marketingu i innowacji Fortune Brands Global Plumbing Group, będąc liderem w branży, Moen staje się odpowiedzialna za los planety.

Dlatego Mission Moen stanowi deklarację troski o środowisko oraz podejmowania starań o zachowanie najcenniejszego zasobu świata, jakim jest woda. Dzięki aukcji Moen, konsumenci zyskali szansę osobistego zaangażowania się w ochronę środowiska naturalnego.

Dochody z aukcji przeznaczone zostały na rzecz organizacji non-profit 5 Gyres, której działalność ukierunkowana jest na zatrzymanie przepływu plastikowych zanieczyszczeń. Swoje cele realizuje przede wszystkim poprzez naukę i edukację. Środki z aukcji pomogły sfinansować prace ukierunkowane na zatrzymanie zanieczyszczenia plastikiem u samego jego źródła. Ponadto firma Moen podjęła też odpowiednie kroki, dążące do wyeliminowania emisji dwutlenku węgla z NFT oraz ochrony środowiska.

Zrównoważony rozwój

Aukcja została przeprowadzona w duchu zrównoważonego rozwoju krzewionego przez Moen w ramach idei Mission Moen. Firma obrała sobie za cel odzyskanie i ponowne wykorzystanie 2000 ton plastiku trafiającego do oceanów. Zgodnie z planem ma on zostać zrealizowany do 2030 roku. Ma to stanowić wkład w walkę z zanieczyszczeniem plastikiem. Warto w tym miejscu przypomnieć, że nie jest to jedyna inicjatywa Moen. W ubiegłym roku firma ogłosiła podjęcie wyzwania, jakim jest zaoszczędzenie 1 biliona galonów wody na przestrzeni najbliższych 10 lat. Będąc liderem w branży, Moen doskonale zdaje sobie sprawę, że woda stanowi najcenniejszy zasób naszej planety.

5/5 - (3 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters