Śledź nas na lub dołącz do naszego

MintHealth, będąca globalną platformą opieki zdrowotnej, ogłosiła przystąpienie do Security Token Offering. W tym celu nawiązała współpracę z cyfrową platformą KoreConX obsługującą KoreProtocol. Jest to ważny krok w stronę zrewolucjonizowania opieki medycznej i poprawy jakości świadczonych usług.

Współpraca MintHealth z KoreConX

MintHealth wydała w połowie czerwca oficjalny komunikat, zgodnie z którym platforma już wkrótce wystartuje z ofertą STO. Oferta ta będzie wspierana przez Platformę KoreConX operującą protokołem KoreProtocol, dzięki któremu użytkownicy uzyskają możliwość samodzielnego zarządzania swoimi portfelami. Cyfrowa oferta ma również zapewnić sprawniejszą komunikację z inwestorami. Założyciele MintHealth są zgodni, że dokonali słusznego wyboru decydując się na współpracę z KoreConX, która jest ich zdaniem w stanie zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa inwestorom.

Blockchain nadzieją dla współczesnych firm

MintHealth wprowadza dwa rodzaje tokenów na łańcuch bloków Ethereum: Vidamints oraz MintHealth Security Tokens.

Pierwszy z nich dedykowany został przede wszystkim prywatnym firmom ubezpieczeniowym i państwowym ubezpieczycielom, a służyć ma przede wszystkim promocji zdrowia. Natomiast posiadacze Security Tokens będą czerpać zyski z inwestycji równolegle  z rozwojem platformy i odnoszeniem przez nią sukcesów. Jak przekonują z kolei przedstawiciele KoreConX, coraz więcej firm, podobnie jak MintHealth, zwraca się w stronę technologii blockchain, która stanowi jeden ze skuteczniejszych obecnie sposobów ochrony poufnych danych. Jej zastosowanie w branży medycznej może doprowadzić do zrewolucjonizowania funkcjonowania opieki zdrowotnej.

O MintHealth

Platforma MintHealth została założona przez trzech lekarzy – dr Samira Damaniego, dr Vishala Vemę oraz dr Jeana Balgrosky’ego. Naczelną ideą projektu było stworzenie systemu opieki zdrowotnej z wykorzystaniem technologii blockchain, który będzie skutecznym narzędziem walki z chorobami przewlekłymi, dbając przy tym o interes pacjenta.

5/5 - (4 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters