Śledź nas na lub dołącz do naszego

Tim Stokely, pomysłodawca i założyciel sieci społecznościowej Only Fans, zabiera się za kolejny projekt. Tym razem będzie to platforma oparta na sieci Polygon.

Tim Stokely uruchamia nowy projekt

Założyciel sieci społecznościowej Only Fans, Tim Stokely, zapowiedział niedawno uruchomienie platformy o nazwie Zoop, opartej na sieci Polygon. Będzie można na niej wybijać nowe karty kolekcjonerskie celebrytów na rynku wtórnym.

Użytkownicy nowej platformy zyskają możliwość zakupu specjalnej, limitowanej edycji, a także oryginalnych cyfrowych kart do gier 3D swoich ulubionych gwiazd. Fani będą mogli je też wymieniać i sprzedawać na rynku wtórnym. Dodatkowo czekają na nich również konkursy i różnego rodzaju wyzwania, dzięki którym będą mogli zdobywać punkty. Te zaś można będzie wykorzystać do odblokowania nagród. Jedną z nich będzie dostęp do społeczności VIP-ów oraz ekskluzywne airdropy.

Owocna współpraca

Nowy projekt, jakim jest platforma Zoop, bazuje na bezemisyjnej sieci Polygon umożliwiającej wybijanie cyfrowych, w pełni zrównoważonych dzieł sztuki. Partnerstwo nawiązane z Polygon wynika w dużej mierze z tego, że sieć ta zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, niskie opłaty transakcyjne oraz szybki czas transferów.

Przedstawiciele Polygon Studion również nie kryją swojego entuzjazmu z powodu nawiązanego partnerstwa. Jak przekonuje Michael Blank, dyrektor operacyjny sieci, jej przedstawiciele cieszą się, że będzie ona miała swój wkład w rozwój platformy Zoop. Jest to bowiem projekt, który idzie w parze z misją Polygon, którą jest udostępnianie technologii Web3 szerszej grupie odbiorców oraz umożliwienie fanom łączenia się z ich ulubionymi celebrytami za pośrednictwem sieci.

Wsparcie dla projektów, które rozwijały się na blockchainie Terra

Warto wspomnieć, że Polygon należy do grupy sieci blockchain, zapewniających wsparcie projektom, które zmuszone zostały do migracji z nieistniejącego już blockchaina Terra. Sieć stworzyła specjalny, dedykowany im fundusz. Będzie on dostępny dla tych projektów, które wybiorą blockchain Polygon.

Rate this post
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters