Śledź nas na lub dołącz do naszego

Jesus Coin to kryptowaluta–żart. Co ciekawe, posiada whitepaper. Jeżeli chcecie się pośmiać, możecie do niego zajrzeć. Nie wydaje się, aby miała jakikolwiek inny cel oprócz tego, aby zasłynąć swoją nazwą oraz swoim szaleństwem.

Jesus Coin to instrument wyłącznie spekulacyjny, nie stoi za nim żadna wartość ani zastosowanie praktyczne. Na tym powinienem zakończyć komentarz. Świat kryptowalut widział jednak wiele projektów, które powstały dla “jaj” i  przetrwały. Koronnym tego przykładem jest Dogecoin. Podczas bańki tego typu coiny mogą być pompowane, np. z powodu Świąt Wielkanocnych.

Należy traktować Jesus Coin jednak tylko w kategorii ciekawostki dla spekulantów. Należy uważać z tego typu “wynalazkami”, by nie stracić pieniędzy. Mogą one w każdej chwili zniknąć z giełd, wraz ze środkami, jakie w nie zainwestowaliśmy. To samo tyczy się setek innych coinów oraz tokenów, których istnienie nie jest poparte żadnym zamysłem, nie są związane z żadnym projektem o realnym zastosowaniu. Nie muszą one mieć śmieszną nazwę, by być tyle samo wartymi, co powstały najpewniej dla żartu Jesus Coin.

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters