Śledź nas na lub dołącz do naszego

Insights Network (INSTAR) ma to być zdecentralizowana sieć do przechowywania wrażliwych danych konsumenckich (i nie tylko) wraz z platformą do prowadzenia badań marketingowych.

Organizacje będą mogły korzystać z platformy do składania wniosków o dane dotyczące dokładnie określonych populacji docelowych, istniejących w sieci Insights. Za dane te trzeba będzie płacić tokenami INSTAR. Cena tokenów w ICO wynosiła 0,15$.

Jedynym chyba, co wyróżnia ten projekt jest to, iż jest on jednym z pierwszych opartych na EOS. Gdy tylko sieć EOS zostanie uruchomiona, INSTAR przeniesie się z ERC20. Pomysł nie zachwyca swoją oryginalnością ani proponowanymi rozwiązaniami. Roadmap wydaje się mało ambitny. Zespół deweloperów również nie błyszczy.

Ten start-up przypominana typowego szaraczka, na którego mało kto zwróci uwagę.

5/5 - (3 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters