Śledź nas na lub dołącz do naszego

Nowa platforma o nazwie HYBSE będzie miała formę międzynarodowej giełdy. MINDEX Holdings Limited, GMEX Group Limited oraz Hybrid Stock Exchange Corporation Limited HYBSE połączyły siły, aby uruchomić wspólnie pierwszą giełdę papierów wartościowych opartą na technologii blockchain na Mauritiusie.

HYBSE

Zapowiadana giełda security token łączy w sobie technologię blockchain z tradycyjnymi rozwiązaniami finansowymi, celem tworzenia cyfrowych zasobów w opartych na łańcuchu blockchain.

Misją platformy jest zaoferowanie rozwiązań, które będą odpowiedzią na problemy tradycyjnych metod finansowania.

Warto dodać, że MINDEX stanowi w pełni samodzielną platformę wymiany, wobec czego firma użyczyła swojej infrastruktury nowemu projektowi.

Natomiast wsparcie GMEX i HYBSE pozwoliło platformie objąć wiele klas aktywów.

Na HYBSE dostępne będą następujące klasy aktywów: Cryptonized Shares, kryptowaluty, surowce, wskaźniki, Forex, ETC (towary giełdowe), Fundusze ETF (Exchange Traded Funds) oraz CETF (Crypto Exchange Traded Funds).

Głównym impulsem do podjęcia prac nad międzynarodową giełdą HYBSE była zapowiedź Komisji Nadzworu Finansowego, iż wprowadzonych zostanie znacznie więcej wytycznych związanych z rynkiem kryptowalut oraz aktywów cyfrowych oraz że na platformy działające w tym sektorze zostanie nałożony obowiązek zaoferowania użytkownikom odpowiednich protokołów bezpieczeństwa.

Przedstawiciele MINDEX oraz GMEX Group nie kryją swojego zadowolenia z faktu, że uczestniczą w współtworzeniu jednego z pierwszych projektów, który zostanie objęty nowymi regulacjami prawnymi dotyczącymi aktywów cyfrowych na Mauritiusie.

Natomiast HYBSE, partnerstwo pomiędzy trzema firmami uznało za ekscytującą inwestycję, obejmującą rynki kapitałowe na świecie.

4.2/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters