Śledź nas na lub dołącz do naszego

Horizon Globex US, dostawca oprogramowania dla sektora security tokens, podpisał umowę licencyjną z V Stock Transfer, agentem transferowym figurującym w SEC i rejestratorem, której przedmiotem jest wewnętrzne oprogramowanie o nazwie CustodyWare,

Od tej pory VStock będzie mógł sprawować nadzór nad tokenami emitowanymi zgodnie z następującymi regulacjami: Reg D, Reg A +, Reg S lub S-1.

Zarówno sam nadzór, jak i funkcjonowanie agentów transferowych, stanowią nieustannie podnoszone kwestie w obszarze Security Token Offering (STO)CustodyWare stworzony przez Horizon Globex jest pierwszym, w pełni zgodnym z przepisami produktem na amerykańskim rynku, zapewniającym należy nadzór nad sektorem security tokens, a także sprawny obrót nimi na rynku wtórnym. Zdaniem przedstawicieli VStock, podejmowane kroki wynikają z przeświadczenia, że agent transferowy jest niezbędny dla regulacji rynków security tokens.

CustodyWare stanowi natomiast produkt, który może okazać się kluczowy dla  zachowania integralności rynku STO. Tym bardziej, że jak podkreśla Yoel Goldfeder, członek zarządu VStock, choć spora część graczy rynkowych opowiada się za odstąpieniem od regulacji obrotów tokenami, gdy dochodzi do oszustwa zwracają się o pomoc do organu nadzoru.

Po okresie utrzymywania ustanowionym Regulacją D, eminencji giełdowi mogą zezwolić wyłącznie na w pełni zgodny z regulacjami handel wtórny, wymagający zarejestrowanego agenta transferowego. Odpowiada on m.in. za anulowanie i ponowne wystawianie tokenów w momencie utracenia kluczy przez prywatnego inwestora, a także za wypłacanie dywidend. Ponadto usługa CustodyWare integruje procedury KYC oraz AML dostarczane przez Horizon Globex celem zachowania tożsamości posiadaczy tokenów. Podpis cyfrowy potwierdzający tożsamość posiadacza utrzymywany jest przez firmę w sieci bloków Ethereum, natomiast rzeczywista dokumentacja tożsamości jest bezpiecznie przechowywana przez agenta transferowego.

5/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters