Śledź nas na lub dołącz do naszego

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, Greenpro Capital Corp. inwestuje w dwa projekty Pre-STO na platformie CryptoSX, które uzyskały zielone światło od filipińskiego regulatora Cagayan Economic Zone Authority (CEZA). Jest to jeden z elementów ogłoszonego latem programu inwestycyjnego Pre-STO, którego celem jest upowszechnianie technologii blockchain w biznesie.

Inwestycje Greenpro Capital Corp.- Link Cap Internationa Limited

Firmami objętymi inwestycją Greepro są Link Cap International Limited (Link Capital) oraz Samothrace International Limited (ATM Online). Pierwsza z nich otrzymała dodatkowo wsparcie od rządu Singapuru, Ministerstwa Rolnictwa i Leśnictwa w Laosie oraz Politechniki Temasek na organizację stacjonującego w Singapurze Center of Excellence. Placówka ta ma zajmować się badaniami nad drewnem agarowym, a także jego obróbką i dystrybucją wykonanych z niego produktów na rynek globalny. Jest to wyjątkowo aromatyczne drewno żywicze, którego rynek wart jest ponad 15 mld USD.

ATM Online

Druga z firm, czyli ATM online to stacjonująca w Wietnamie platforma fintech kredytów konsumenckich, oferująca swoje usługi na Filipinach, Sri-Lance oraz w krajach ASEAN. Jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się w cyfrowych finansach, posiadające autorski system modelowania danych oraz własny scoring. Rozwiązania te, oparte na sztucznej inteligencji, ułatwiają przewidywanie tego, jak klienci będą podchodzili do spłaty zobowiązania, a co za tym idzie, także i zarządzanie ryzykiem. Aktualnie firma przygotowuje się do większej ekspansji regionalnej. Przedstawiciele Greenpro nie kryją ekscytacji z powodu rozpoczęcia programu inwestycyjnego z nowymi partnerami, którzy zyskają nowe możliwości rozwoju w świecie cyfrowych finansów.

CryptoSX

Aby przeprowadzić inwestycje Pre-STO Greenpro wykorzysta nowoczesną platformę CryptoSX, oferującą możliwość konwersji Fiat/Crypto. Giełda ta jest wybierana przez wiele firm zainteresowanych tokenizowaniem swoich aktywów oraz inwestowaniem w STO. Jednocześnie platforma jest zgodna z aktualnie obowiązującymi zasadami wymiany finansowej, w tym regulacjami CEZA.

Kilka słów o Greenpro Capital Corp.

Pochodząca z Nevady korporacja Greenpro stacjonuje obecnie na terenie Malezji, a swoje biura posiada w różnych częściach Azji. Funkcjonuje ona jako inkubator przedsiębiorczości, posiadający zdywersyfikowany portfel biznesowy. Działalność Greenpro koncentruje się wokół takich obszarów jak zarządzanie zaufaniem i majątkiem, doradztwo giełdowe, usługi transakcyjne i transgraniczne, zarządzanie dokumentacją, nowoczesne rozwiązania biznesowe, outsourcing księgowy czy też doradztwo biznesowe. Firma prowadzi również szeroko zakrojone działania mające na celu wsparcie dla rozwijających się firm, podejmowane w ramach przedsięwzięć z grupy venture capital.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters