Śledź nas na lub dołącz do naszego

Nowa platforma magazynu Forbes

Podążając za szybko rozwijającym się rynkiem kryptowalut i koniecznością skupienia jak największych ilości informacji o walutach elektronicznych w jednej lokalicacji, Forbes zdecydował się na uruchomienie serwisu CryptoMarkets.

Ugryźć i nie zedrzeć szkliwa

Czym jest serwis Forbes CryptoMarkets? Beta startującej platformy oferuje dane dotyczące około 200 kryptowalut, a także bazą blockchain, wszystko zaś w czasie rzeczywistym. Koszyki walut zostaną podzielone według różnych kryteriów i zebrane w zakładce Indices. Znajdziemy tam pogrupowane typy np.: TOP 30 Global czy TOP 10 Blockchain. Prosty interfejs oferuje nam od razu przedstawienie kursu wg rangi kryptowaluty, a w panelu bocznym najświeższe informacje ze świata walut elektronicznych.

Ze smakiem

Platforma Forbes CryptoMarkets jest tworzona przy współudziale startupu blockchain Trade.io, oraz firmy inwestycyjnej  NewCity Capital. Sam Forbes jest szanowaną marką, obiecującą wysokie standardy serwisu, a  odpowiedzialny zespół naukowców i programistów pod kierunkiem m.in. Davida S. Feldmana jest gwarantem  dobrze zapowiadającej się platformy. W tej chwili serwis dostępny jest tylko w języku angielskim, ale są już zapewnienia o rozszerzeniu go o wersje językowe chińską, rosyjską, koreańską, japońską, francuską oraz wietnamską.

5/5 - (4 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters