Śledź nas na lub dołącz do naszego

EZ365 jest młodym, cyfrowym ekosystemem, skupiającym się na takich obszarach jak gry online, handel kryptowalutami oraz edukacja na temat technologii blockchain.

Platforma EZ365 wyróżnia się tym, że obsługa jest wyjątkowo prosta i przyjazna użytkownikom.

Jej największym priorytetem jest usprawnienie procesu masowego obrotu kryptowalutami.

Polecane: Portfel kryptowalut – jak bezpiecznie przechowywać bitcoina, tokeny?

Rynek kryptowalut dla wszystkich

Projekt EZ365 oferuje użytkownikom różne rodzaje usług, których realizacja związana jest z nabywaniem tokenów.

Mimo, że wiele firm bazujących na blockchainie usiłuje sprawić, aby kryptowaluty były dostępne dla wszystkich, cel ten wciąż pozostaje bardziej w sferze myślenia życzeniowego.

W dalszym ciągu brak jest bowiem platformy, która zadowoli szeroką, zróżnicowaną publiczność, będąc jednocześnie prostą w obsłudze i przyjazną użytkownikom.

EZ365 – jedna platforma, trzy usługi

Platforma EZ365 postanowiła wyjść naprzeciw aktualnych problemom sektora kryptowalut, tworząc zestaw narzędzi i usług, skierowanych do licznej grupy użytkowników.

Działalność firmy koncentruje się na trzech rodzajach usług:

  • grach
  • handlu 
  • edukacji

Pierwsza z nich – EZ Win, będąca swego rodzaju kasynem online, umożliwia użytkownikom dokonywanie zakładów w tradycyjnych grach oraz wydarzeniach sportowych przy użyciu stablecoins’a.  Dostęp do niego będzie możliwy za pośrednictwem zintegrowanej giełdy kryptowalut.

Zobacz również: Giełda Binance – przewodnik dla początkującego

Druga usługa to EZ Exchange, która ma stanowić wsparcie dla EZ Win. Zapewnia ona takie korzyści jak bramki płatnicze oraz możliwość aktywnego handlu różnymi rodzajami kryptowalut. Skorzystanie z nie jest konieczne, aby przystąpić do gier, przy czym można traktować ją również jako samodzielną ofertę.

Otrzymaj tokeny CDL od giełdy Coindel za darmo!

Trzecią usługą jest EZ Academy dedykowana wszystkim tym, którzy pragną poszerzać zakres wiedzy na temat technologii blockchain oraz rynku kryptowalut. EZ365 dostarcza swoim użytkownikom takiej właśnie wiedzy, ukierunkowanej również na odniesienie przez nich sukcesu w branży.

Zobacz również: Darmowe Szkolenie. Kryptowaluty – jak zacząć i przetrwać? Kurs dla każdego. Podobne kursy oferowane są nawet za kilka tysięcy złotych!

Bezpieczeństwo

EZ365 celuje w jeszcze jedną, niezwykle ważną kwestię, a mianowicie w bezpieczeństwo.

Usługi świadczone przez firmę zabezpieczane są poprzez takie narzędzia jak: KYC, AML, redundancję serwera oraz testy na działania hakerów.

Platforma ma również zgodnie z deklaracjami jej przedstawicieli, wyróżniać się wysoką odpornością na awarie.

 

5/5 - (1 vote)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters