Śledź nas na lub dołącz do naszego

Kryptowaluty nie upowszechnią się oraz nie trafią do mas, jeżeli nadal ich zakup będzie wymagał zakładania kont na wielu giełdach, tworzenia odpowiednich portfeli itd. Ethos wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi, oddając w ich ręce prostą platformę, gdzie bez zgłębiania szczegółów technicznych można kupić i bezpiecznie trzymać kryptowaluty.

Co więcej, aplikacje mają mieć wiele użytecznych funkcji, np. łatwo będzie można wydrukować raport podatkowy, aby również tym nie musieć się martwić. Wszystko ma być jak najprostsze i jak najbardziej przyjazne użytkownikom.

Token Ethos i jego funkcjonalność

Ethos będzie zatem rozbudowanym portfelem, do wielu różnych walut, oraz czymś w rodzaju kantoru. To wszystko jego twórcy chcą połączyć z rodzajem sieci społecznościowej. Odwołują się do mądrości tłumu i chcą pozwalać użytkownikom na wymianę informacji, porady inwestycyjne, konkursy, nagrody, napiwki. Co więcej, ma to też być coś w rodzaju funduszu inwestycyjnego. Nie będziemy musieli podejmować decyzji inwestycyjnych, bo będziemy mogli zainwestować w dany, gotowy, zdywersyfikowany koszyk kryptowalut.

Token ETHOS będzie wykorzystywany na platformie, w celu uzyskania dostępu do różnych funkcji, dawania napiwków oraz płacenia prowizji. Jednym słowem, jest to połączenie tokenów giełdowych typu BNB z funkcjami społecznościowymi.

Plusy i minusy projektu Ethos

+ produkt zapowiada się bardzo ciekawe, na coś takiego jest i będzie spory popyt na rynku;

+ niezły zespół;

+ aktywna społeczność;

– bardzo ograniczona rola tokenów;

– prosty i mało szczegółowy whitepaper;

– brak roadmap;

Chętnie skorzystam z usług Ethos, pobawię się ich produktem, jednak tokeny ETHOS nie wydają się dobrą inwestycją. Oprócz tego, pamiętajmy, że nie są oni jedyni na rynku.

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters