Śledź nas na lub dołącz do naszego

Eidoo ogłosiło oficjalną wersję swojej Hybrid Exchange w aplikacji dostępnej na iOS, w systemach Android  oraz na komputerach stacjonarnych.

Eidoo Hybrid Exchange

Dzięki nowej platformie Eidoo, użytkownicy mogą nabywać i sprzedawać kryptowaluty oraz tokeny zaledwie w ciągu kilku sekund, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Do niedawna platforma była dostępna wyłącznie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Po zakończeniu fazy testów beta, funkcjonalność Hybrid Exchange została w pełni zintegrowana z oficjalną aplikacją Eidoo, oferując tym samym proste rozwiązania obrotu kryptowalutami.

W przypadku Hybrid Exchange nie jest wymaganym, aby użytkownicy przechodzili przez proces KYC, jako że siedziba giełdy znajduje się na Litwie. Wyjątek stanowią jedynie ICO i tokeny z siedzibą w Szwajcarii.

Eidoo pełni również funkcję portfela wielowalutowego, obsługującego kryptowaluty Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) oraz wszystkie tokeny, natomiast Hybrid Exchange obsługuje również ETH, token Sagame Pro (SGM) ERC20, Eidoo (EDO), Binance Coin (BNB) oraz Tether (USDT).

W nowej w aplikacji dostępne są dwa oddzielne portfele: ​​osobisty portfel do przechowywania środków oraz portfel handlowy, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą wpłacać i wypłacać środki z, jak i do swojego portfela osobistego.

Hybrydowy charakter giełdy wynika natomiast z faktu, że łączy ona w sobie scentralizowane rozwiązania portfela zamówień ze zdecentralizowanymi formami zarządzania, zapewniającymi użytkownikom pełną kontrolę nad swoimi funduszami, dzięki czemu  Eidoo nie musi przechowywać kluczy prywatnych na swoich serwerach .

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters