Śledź nas na lub dołącz do naszego

Holenderska platforma Dusk Network rozpoczyna współpracę z firmą iFinex, zarządzającą giełdami Bitfinex oraz Ethfinex, w celu uruchomienia oferty security tokens maltańskiej agencji nieruchomości BWRE. Dla Dusk Network jest to niepowtarzalna szansa, aby zaprezentować swoje możliwości, zaś BRWE szacuje swój potencjalny zysk na blisko 24 mln USD.

DUSK Network

Pragnąca stać się platformą dla STO sieć DUSK Network jest protokołem ochrony prywatności, który wykorzystuje dowód z wiedzą zerową, aby usunąć pośredników z rynków regulowanych, w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Poprzez eliminacje pośredników, DUSK obniża koszt pozyskania kapitału STO niemal do zera, zapewniając tym samym dostęp do rynku małym i średnim przedsiębiorstwom, które dotychczas takiej szansy nie miały.

Poszczególne projekty będą mogły zarządzać własnymi tokenami, niezależnie od protokołu Dusk.

Zgodnie z planem tokeny BWRE zostaną uruchomione w drugim kwartale 2019 roku.

DUSK Network wyznaczyła sobie za cel znalezienie korzystnych rozwiązań dla kilku problemów, stojących na przeszkodzie w rozwoju krypto-rynku:

Po pierwsze obecne rozwiązania STO ignorują politykę prywatności, bazując na otwartej księdze głównej.

Po drugie są one scentralizowane i odwołują się do pośredników spoza łańcucha.

To z kolei powoduje (trzeci problem), że są one nieopłacalne i utrudniają przyjęcie rynku wtórnego.

Po czwarte zaś pobierają wysokie opłaty, oferując niewymierne do tego korzyści.

Przedstawiciele DUSK Network nie kryją, iż liczą na to, że w przyszłości więcej platform podejmie decyzję o wykorzystaniu Dusk jako głównego protokołu, uznając tym samym współpracę z BWRE jako ważny krok w tym kierunku.

5/5 - (1 vote)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters