Śledź nas na lub dołącz do naszego

Powstała pierwsza sportowa aplikacja oparta na technologii blockchain. Crypto Fantasy League, bo o niej mowa, zapewnia użytkownikom możliwość grania i zarabiania w tym samym czasie.

Graj i zarabiaj z Crypto Fantasy League

To, że technologia blockchain znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach ludzkiej działalności nikogo już nie dziwi. Jednym z tych obszarów jest świat sportu. Jakiś czas temu stworzona została pierwsza sportowa aplikacja bazująca na łańcuchach bloków. Chodzi dokładnie o Crypto Fantasy League. która zapewnia użytkownikom i posiadaczom tokenów CFL jednoczesne granie i zarabianie.

Crypto Fantasy League

Twórcy nowej aplikacji odeszli od tradycyjnych rozwiązań. W Crypto Fantasy League system płatności oparty został na technologii blockchain oraz kryptowalutach. Dzięki temu zyskuje ona przewagę nad innymi platformami sportowymi. Użytkownicy są nagradzani za samo posiadanie tokena CFL oraz korzystanie z aplikacji.

Korzyści dla użytkowników

Użytkownicy Crypto Fantasy League mogą liczyć na zwrot 3% z każdej zrealizowanej przez nich transakcji kupna bądź sprzedaży. Na dwuprocentowe bonusy mogą liczyć również posiadacze tokenów.

Ponadto 2% z każdej przeprowadzonej transakcji przydzielone zostanie do puli płynności, co zapobiec ma znacznemu obniżeniu ceny. Kolejne 5% każdej transakcji będzie zaś trafiało do portfela marketingowego, wspierającego doskonalenie projektu.

Sportowa rywalizacja

Crypto Fantasy League to aplikacja należąca do grupy Fantasy Sports. Dzięki niej użytkownicy mogą wejść w rolę menadżerów swojej ulubionej drużyny piłkarskiej. Nie tylko nią zarządzają, ale również grają i zyskują możliwość zarabiania dzięki swojemu zespołowi. Crypto Fantasy League zapewnia również możliwość rywalizacji z graczami z całego świata i stwarza szanse na wygrywanie krypto nagród.

5/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters