Śledź nas na lub dołącz do naszego

Trezor i Grey połączyły siły celem wprowadzenia na rynek portfela CORAZON Aluminium, łączącego stylowy design z wysoką jakością i bezpieczeństwem. Będzie on obsługiwał 1500 kryptowalut. Nowy portfel wzorowany jest na Trezor Model T – jednym z najbardziej udanych modeli SatoshiLabs.

Współpraca Grey i SatoshiLabs

Grey jest luksusową marką z siedziba w Singapurze, która zasłynęła przede wszystkim swoją oryginalną, futurystyczną ofertą. W ostatnim czasie firma ogłosiła podjęcie współpracy z SatoshiLabs –twórcą Trezora, której zwieńczeniem ma być wprowadzenie na rynek portfela CORAZON Aluminium typu hardware.

Będzie on oparty dokładnie na tej samej technologii co Trezor Model T. Nowy portfel będzie obsługiwała aż 1500 różnych kryptowalut. Zastosowano w jego przypadku innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu jest on nie tylko wyjątkowo wytrzymały, ale i lekki.

Różne wersje SatoshiLabs i Grey

Portfele Trezor CORAZON Aluminium zaprojektowane zostały w czterech futurystycznych kolorach: gwiezdnej szarości, galaktycznym niebieskim, pulsarycznej czerwieni oraz w galaktycznym fiolecie. Cena nowego portfela wynosi 599 USD. Bardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać z wersji z tytanowymi kolorami, jednak muszą się oni wówczas liczyć z wyższym kosztem. Wersję Titanium wyceniono na 999 USD, Stealth Titanium na 1499 USD, a wersje Gold oraz Rose Gold

Titanum na 1999 USD.

Warto dodać, że Trezor Model T, będący pierwowzorem dla CORAZON Aluminium, stanowi jeden z największych sukcesów SatoshiLabs. Po pierwsze jest on wyjątkowo prosty w obsłudze, a po drugie kompatybilny zarówno w telefonami komórkowymi, jak i komputerami.

Jakie korzyści niesie ze sobą portfel typu hardware

Portfele typu hardware, do kategorii których należy Trezor, wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Wynika to z faktu, że nie są one połączone z siecią. Dzięki temu są wysoce odporne na ataki hakerów. Należy jednak pamiętać o prawidłowym przechowywaniu seedów. Wartość rynkowa tego typu portfeli w samym tylko 2019 roku sięgnęła 180 milionów USD. CORAZON Aluminium poza wysokim poziomem bezpieczeństwa, zapewnia dodatkowo wysoką klasę i unikalny styl.

5/5 - (3 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters