Śledź nas na lub dołącz do naszego

Spółka Cal-Bay International obwieściła w ostatnim czasie, że zamierza stać się jedną z najważniejszych spółek giełdowych NFT (Non-Fungible Token). Firma zamierza zrealizować ten cel poprzez współpracę z odpowiednimi partnerami oraz strategiczne inwestycje w zasoby cyfrowe i NFT.

Wzrost znaczenia rynku NFT

Firma Cal-Bay wyznaczyła sobie nowe cele związane z obszarem NFT. Spółka jest obecnie na etapie nabywania aktywów cyfrowych należących do tej grupy. Jej celem jest uzyskanie statusu wiodącej spółki akcyjnej NFT. Wynika to z faktu, że rynek tej grupy tokenów cieszy się coraz większym zainteresowaniem podmiotów działających w różnych branżach. Równolegle do wzrostu jego popularności wzrosły na przestrzeni ostatnich miesięcy także ceny walut cyfrowych.

Nowe perspektywy dla Cal-Bay

W ostatnim czasie mogliśmy obserwować wyjątkowo dynamiczny rozwój rynku NFT. Ceny niektórych cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich sięgają niekiedy nawet kilkudziesięciu milionów dolarów. Technologia NFT może przynieść korzyści dla wielu branż. Jej potencjał może być wykorzystywany już nie tylko w sztuce i mediach. Na rozwiązaniu tym skorzystać mogą nie tylko przedstawiciele sztuki i mediów. NFT to szerokie perspektywy również dla cieszącej się coraz większą popularnością sztuki cyfrowej, branży gier, nieruchomości, a także dla branży motoryzacyjnej. To dlatego Cal-Bay coraz bardziej angażuje się w kształtowanie wysokiej jakości systemów NFT oraz kreowanie nowych trendów, dążąc do zdobycia pozycji lidera w tym obszarze.

Co wiemy o Cal-Bay International?

Cal-Bay International to notowana na giełdzie spółka holdingowa. Przedmiotem jej działalności są innowacyjne technologie oraz zasoby cyfrowe. Firma prowadzi również fundację filantropijną, wykorzystującą technologie aktywów cyfrowych jako środek wsparcia. Zasięg jej działania obejmuje Stany Zjednoczone i wiele innych państw na świecie.

5/5 - (2 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net oraz LuksusoweHotele.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters