Śledź nas na lub dołącz do naszego

Platforma Tokenization Asset Platform (TAP) ogłosiła niedawno, że już wkrótce z jej usług skorzysta Broadway Energy. Firma zamierza wyemitować cyfrowe papiery wartościowe, aby móc pozyskać kapitał, a uczyni to za pośrednictwem TAP. Dla potencjalnych inwestorów oznacza to możliwość zainwestowania w dynamicznie rozwijającą się firmę doradztwa energetycznego.

Obiecująca współpraca Broadway Energy z TAP

Broadway Energy to kolejna firma, która postanowiła wejść na drogę cyfrowych finansów. Już wkrótce wyemituje swoje pierwsze cyfrowe papiery wartościowe, co uczyni we współpracy z platformą Tokenization Asset Platform.

Zyska w ten sposób szansę na pozyskanie kapitału, dzięki czemu zwiększy swoje możliwości rozwoju oraz dochodowość. Przedstawiciele obu firm nie kryją swojej ekscytacji podjętą współpracą.

Tassan Jatikusuma, założyciel i dyrektor generalny Broadway Energy, zapewnia jednocześnie, że przedsiębiorstwo nie ustaje w działaniach wspierających zieloną energię oraz czyste środowisko. Do końca roku firma ma prowadzić ofertę dachów fotowoltaicznych, zarówno dla firm, jak i domów. Jatikusua dodał również, że żywi nadzieję na stanie się z pomocą TAP jedną z najważniejszych firm energetycznych na świecie.

Przejrzysta platforma do emisji cyfrowych papierów wartościowych

Platforma TAP zapewnia kompleksowe przeprowadzenie procesu tworzenia, emisji i zarządzania cyfrowymi papierami wartościowymi, a przede wszystkim przekonwertowywanie na nie aktywów. Wykorzystuje w tym celu technologię tokenizacji, umożliwiającą podzielenie własności akcji, obligacji, akcji oraz nieruchomości. Cyfrowe papiery wartościowe emitowane są na TAP na blockchainie Ethereum.

Dzięki temu platforma nie tylko zyskuje większą przejrzystość, ale jest też w stanie zapewnić szereg korzyści, wśród których wymienić należy m.in. dostęp do globalnych rynków inwestorów czy też większą płynność.

O Broadway Energy

Broadway Energy to firma specjalizująca się w doradztwie energetycznym, z siedzibą w Nowym Jorku. Uchodzi za pioniera w swojej branży. Zakres jej działalności obejmuje zarządzanie energią firm i gospodarstw domowych na terenie całego kraju. Broadway Energy zajmuje się określeniem zapotrzebowania określonych podmiotów na energię oraz dobieraniem im dostawców energii zgodnych z ich profilem zużycia energii.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters