Śledź nas na lub dołącz do naszego

Blockpass, aplikacja przeznaczona do weryfikacji cyfrowej tożsamości oraz cieszący się największą popularnością w skali światowej, uniwersalny portfel komórkowy Infinito Wallet ogłosiły wprowadzenie na rynek wygodnego i w pełni bezpiecznego portfela security tokens, zgodnego ze strategią KYC, zapewniającego zgodność z przepisami, przy jednoczesnym umożliwieniu inwestorom kontroli nad swoimi tokenami.

Portfel dla Security Tokens

Celem partnerstwa obu platform jest stworzenie wszechstronnego i innowacyjnego portfela kryptowalutowego, obsługującego security tokens, który zrewolucjonizuje rynek. Infinito obsługuje wszystkie główne krypto-monety oraz tokeny, takie jak BTC, ETH, ADA, NEO, LTC, w tym również tokeny bazujące na standardach ERC20, NEP-5 i EOS. Portfel został już pobrany przez ponad 300 000 użytkowników na całym świecie.

Jak przekonują przedstawiciele Infinito Wallet, współpraca z Blockpass stanowi dla platformy bardzo ważny krok w budowaniu silnej pozycji na rynku security tokens. Zarząd Blockpass podkreśla natomiast, iż security tokens stanowią przedmiot licznych dyskusji na temat rynku krypto-walut oraz ekosystemów blockchain, stąd platforma jest wysoce zaangażowana w działania sprzyjające rozwojowi technologicznemu. Tym samym wyraził również zadowolenie ze współpracy z Infinito Wallet. Warto również wspomnieć, że Blockpass nawiązał współpracę z Edinburh Napier University w celu utworzenia nowego laboratorium badań nad technologią blockchain.

Aplikacja Blockpass

Aplikacja Blockpass pozwala użytkownikom na tworzenie, przechowywanie oraz zarządzanie cyfrową tożsamością z odpowiednio zabezpieczonymi danymi, którą mogą wykorzystywać korzystając z różnego rodzaju usług, a także podczas nabywania tokenów. Dzięki zastosowaniu technologii blockchain oraz smart contracts, Blockpass można uznać za platformę wpisującą się w kategorię technologii regulacyjnych (RegTech), oferującą usługi, w pełni zgodne z obowiązującymi regulacjami, zarówno pojedynczym osobom, jak i firmom oraz obiektom. Partnerstwo z Infinito Wallet zapewni natomiast łatwy dostęp do security tokens oraz pozostałych usług bazujących na technologii blockchaim inwestorom stawiającym pierwsze kroki na rynku.

5/5 - (2 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters