Śledź nas na lub dołącz do naszego

Animoca Brands, spółka będąca globalnym programistą różnego rodzaju aplikacji, ogłosiła niedawno, że poszerza zakres swojej współpracy z działającą w branży informatycznej firmą Atari, znaną m.in. z produkcji konsoli. Wspólne działania przyczynić się mają do popularyzacji gier opartych na blockchainie.

Znane gry na blockchainie

Kooperacja Animoca Brands z Atari doprowadzić ma do wydania znanych gier w wersji blockchain. Mowa tutaj o takich znanych grach Atari jak: Centipede®, Pong®, Breakout®, Asteroids®, MissileCommand®, CrystalCastles®, Adventre®, Lunar  Lander®,  Tempest®,  Millipede®, Night Driver®, Agent X®, Space Duel®,  Star Raiders®,  Major Havoc®.

Atari VCS

Animoca Brands zyskała monopol na stworzenie gier Atari opartych na technologii blockchain. Prace nad nimi mają zgodnie z planem trwać do końca września 2022 roku. Ponadto Atari zapowiada również wydanie nowej konsoli Atari VCS. Jej azjatyckim dystrybutorem będzie zaś Animoca Brands. Będzie to konsola hybrydowa, wyposażona również w tryb PC. Dzięki możliwości instalacji takich systemów operacyjnych jak Linux, Windows, Steam OS czy Chrome OS, zyska ona bardzo duży potencjał.

Atari VCS będzie dostępna w dwóch wersjach: Atari VCS 800 oraz Atari VCS 400. Każda z nich wyposażona zostanie w procesor Ryzen, 32 Gb  Emmc, a także, zależnie od wersji, w 6 lub 4 GB RAM. Ponadto w sprzedaży jest już token Atari.

Przyszłość gier to blockchain

Frederic Chesnais, dyrektor generalny Atari, nie kryje, że poszerzenie zakresu współpracy z Animoca Brands uważa za bardzo dobrą decyzję. Nadarzyła się bowiem doskonała okazja, aby świat gier zintegrować z technologią blockchain. Co więcej obie firmy posiadają taką samą wizję tej integracji. Z kolei współzałożyciel Animoca Brands, Yat Siu, zwrócił uwagę, że dzięki połączeniu sił z Atari, możliwe było wejście klasycznych gier do świata blockchain.

           

5/5 - (5 votes)
Zapraszamy do odwiedzin naszych innych portali Ekskluzywne.net, LuksusoweHotele.pl oraz Golabek.pl

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters