Śledź nas na lub dołącz do naszego

ARTYKUŁ SPONSOROWANY: Bitcoin Profit to platforma służąca do zarabiania na handlu bitcoinem, bez zakładania kont na wielu giełdach, kupowania i konfigurowania portfeli kryptowalutowych, długiego doszkalania się z zakresu analizy technicznej i fundamentalnej, a także tracenia wielu godzin każdego dnia na analizowaniu wykresów… w tym nocy, bo rynek kryptowalut działa 24 godziny na dobę.

Jednym słowem – nie masz czasu, ale masz pieniądze i chcesz podjąć duże ryzyko zarabiając na różnicy w kursie bitcoina oraz innych kryptowalut?

Bitcoin Profit jest właśnie dla Ciebie.

Inwestowanie z Bitcoin Profit rozpoczynają trzy kroki:

Jak założyć konto Bitcoin Profit
Jak założyć konto Bitcoin Profit
  1. Wypełniasz formularz na stronie Bitcoin Profit.
    1. najpierw podajesz swoje imię, nazwisko i adres e-mail
    2. ustawiasz silne hasło, które musi się składać z 6 do 12 znaków, w tym co najmniej jednej cyfry, jednaj małej oraz jednej wielkiej litery;
    3. podajesz numer telefonu
Wypełnianie formularza Bitcoin Profit
Wypełnianie formularza Bitcoin Profit

2. Po potwierdzeniu, Twoje konto zostaje założone i stajesz się członkiem klubu Bitcoin Profit. Jako członek Bitcoin Profit otrzymujesz dostęp do darmowego oprogramowania, które pozwala na automatyczny handel bitcoinem.

3. Zasilasz swoje konto kwotą co najmniej 250$ i, korzystają z oprogramowania Bitcoin Profit, handlujesz bitcoinem oraz innymi kryptowalutami.

Sekretem Bitcoin Profit ma być oprogramowanie. Jest ono wysoce intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, a ponadto można je ustawić w tryb w pełni automatyczny, co oznacza, że ​​autopilot (bot) handluje za nas, gdy śpimy lub nie mamy czasu. Oprócz tego oprogramowanie od Bitcoin Profit bardzo szybkie, dzięki czemu wyprzedza konkurencję.

Oprogramowanie Bitcoin Profit korzysta z mechanizmu sygnałów handlowych. Silnik sygnałów stale skanuje rynki i identyfikuje intratne okazje handlowe. Wygenerowane sygnały transakcyjne dokładnie określają, którą kryptowalutę kupić, a którą sprzedać, a także kiedy najlepiej to zrobić, aby zmaksymalizować zyski. Sygnały są podobno tak bardzo dokładne, że deklarowana przez Bitcoin Profit skuteczność oprogramowania to 99,4%.

Strona Bitcoin Profit jest częściowo przetłumaczona na polski
Strona Bitcoin Profit jest częściowo przetłumaczona na polski

Bitcoin Profit to propozycja dla tych, którzy chcą zarobić na swojej inwestycji dużo i szybko. Jak przekonują Twórcy Bitcoin Profit, wystarczy jedynie około 20 minut dziennie poświęcać na inwestycje, a zyski z tego wynikające to nawet 1300$ dziennie. Niektórzy członkowie Bitcoin Profit zarobili swój pierwszy milion już w 61 dni.

Należy jednak pamiętać, że – jak uczy teoria inwestycji, a także jak informuje notka na stronie Bitcoin Profit – taki handel może generować znaczące zyski, ale jak każda forma inwestowania wiąże się z ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanych funduszy. Sami możemy też z doświadczenia dodać, że czym większy możliwy zysk, tym większe ryzyko straty. A w wypadku Bitcoin Profit obiecywane zyski są ogromne.

Jeśli interesujecie się inwestycjami w kryptowaluty, z pewnością jesteście gotowi ponieść duże ryzyko w imię możliwych dużych zysków. Jednak – jak każdą inwestycję – tak i inwestowanie za pośrednictwem oprogramowania Bitcoin Profit dobrze przemyślcie, zaplanujcie i nie zapomnijcie dokładnie przeczytać zasad i regulaminów pośrednika.

4.6/5 - (23 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters