Śledź nas na lub dołącz do naszego

Binance Academy – całkowicie bezpłatna platforma edukacyjna dotycząca kryptowalut w 15 różnych wersjach językowych. Binance Academy, edukacyjne ramię Binance, potentata na rynku kryptowalut, startuje z ponad 450 artykułami oraz materiałami wideo traktującymi na temat kryptowalut oraz technologii blockchain.

Binance

Binance, to cały ekosystem różnych inicjatyw opartych o technologię blockchain, na który składają się Giełda, Labs, Launchpad, Info, Academy, Research oraz Fundacja Charytatywna (Charity Foundation).

Giełda Binance jest wiodącą giełdą kryptowalut z której korzystają użytkownicy z ponad 190 krajów i regionów. Giełda jest w stanie przetworzyć ponad 1.4 milliona zleceń na sekundę, co czyni ją jedną z najszybszych giełd na świecie oraz jest największą giełdą na świecie pod względem wolumenu handlowego. Platforma charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa, szybkością działania oraz niezawodnością – co sprawia, że jest głównym wyborem dla zarówno entuzjastów handlu jak i profesjonalnych traderów.

Czym jest Binance Academy?

Binance Academy działa na zasadzie nonprofit.

Edukacyjny portal skierowany jest zarówno do entuzjastów kryptowalut z całego świata jak również i osób zainteresowanych tą tematyką. Binance Academy swoim użytkownikom oferuje dostęp do wysokiej jakości treści, które w prosty i zrozumiały sposób przybliżają i tłumaczą zasady działania i tematykę świata kryptowalut i technologii blockchain. Od momentu uruchomienia Academy w wersji beta w Sierpniu br., tj. cztery miesiące temu, czytelnicy platformy spędzili na niej ponad 14000 godzin; co przekłada się na 10000 minut czytania edukacyjnej zawartości platformy każdego dnia lub inaczej 583 dni.

“Edukacja jedt nieodłącznym i potrzebnym filarem na drodze do rozpowszechnienia się wiedzy na temat technologii blockchain i kryptowalut oraz zwiększania stopnia ich użytkowania. Ponieważ adopcja obu dalej znajduje się na początkowym stadium rozkwitu, świat potrzebuje skonsolidowanego, łatwego w użytku i rzetelnego źródła wiedzy, które pomoże w przyspieszeniu procesu zrozumienia kryptowalut i technologii rozproszonego rejestru.” uważa Ted Lin, Dyrektor ds. Wzrostu (CGO) w Binance. “Tworząc Binance Academy zadbaliśmy o to, aby była to całkowicie neutralna platforma na której znajdować będą się materiały edukacyjne charakteryzujące się wysoką jakością oraz bezstronnością. Użytkownicy Academy otrzymują dostęp do materiałów opisujących wszystkie aspekty technologii blockchain, bezpieczeństwa oraz ekonomii. Co więcej na zawartość składają się również poradniki oraz przewodniki, a wszystko to dostępne jest w preferowanym przez użytkownika języku.”

Dla kogo jest Binance Academy?

Binance Academy skierowana jest do użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania, począwszy od artykułów opisujących m.in  “Czym są kryptowaluty?” czy “Jak dokładniej działa sieć blockchain?” przez bardziej skomplikowane tematy związane  z bezpieczeństwem jak Cryptojacking czy Piramidy i Schematy Ponziego –– które jednocześnie są jednymi z najpopularniejszych artykułów na Academy.

Oficjalny start platformy niesie za sobą odświeżony interfejs strony, artykuły, które jeszcze dogłębniej opisują wybrane zagadnienie lub temat, materiały wideo, które towarzyszą artykułom oraz rozbudowany słownik pojęć. Zawartość Binance Academy dostępna od teraz jest w języku angielskim, polskim, wietnamskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim, holenderskim, chińskim (uproszczonym i tradycyjnym), arabskim, koreańskim rosyjskim oraz tureckim.

Binance Angels

W celu dalszego rozwoju społeczności, zwiększania globalnej świadomości na temat kryptowalut i technologii blockchain oraz zwiększania ich adopcji, Binance Academy podejęło się bliskej współpracy z tzw. Aniołami Binance (Binance Angels) na polu tworzenia materiałów edukacyjnych oraz w kwestii jej planów dotyczących uruchomienia certyfikowanej edukacji oraz kursów w 2019 roku.

Binance Academy jest otwartą platformą edukacyjną stworzoną przez Binance, największą na świecie giełdę kryptowalut pod względem wolumenu handlowego, z użytkownikami pochodzącymi z ponad 190 krajów i regionów.

Odwiedź Binance Academy aby uzyskać dostęp darmowych oraz wysokiej materiałów traktujących na temat technologii Blockchain i kryptowalut.

Śledź Binance Academy na Twitterze

Dołącz do Binance Academy na Telegramie

4.5/5 - (11 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters