Śledź nas na lub dołącz do naszego

Atlético de Madrid jako pierwszy hiszpański klub piłkarski, dołączył do blockchainowej platformy Socios.com. Za jej pośrednictwem kibice mogą nabywać Atlético de Madrid Fan Tokens. Operatorem całego przedsięwzięcia jest firma Chiliz (CHZ), koncentrująca swoje działania przede wszystkim na sporcie i rozrywce.

Technologia blockchain pozwala kibicom nawiązywać jeszcze bliższe interakcje z ulubionymi drużynami

Atlético de Madrid jest pierwszą drużyną Primera División, która dołączyła do opartej na blockchainie platformy Socios.com, oferującej kibicom piłkarskim specjalny Fan Token, pozwalającym im jeszcze bardziej zbliżyć się do ulubionych zawodników.

Zobacz: Token – co to jest?

Jej zarządcą jest firma ChiliZ, celująca w sport i branżę rozrywkową. Podobny krok poczyniły już wcześniej takie drużyny jak Juventus, Paris Sain-Germain, AS Roma oraz West Ham United, zapewniając w ten sposób swoim fanom możliwość przeżycia wyjątkowych, sportowych doświadczeń.

Zobacz również: Fan Token Offering (FTO) – Token Kibica od Socios.com

Czym jest Socios.com?

Socios.com jest mobilną aplikacją bazującą na technologii blockchain, przeznaczoną przede wszystkim dla kibiców sportowych.

Dostępny na platformie Fan Token ułatwi Atlético de Madrid dostęp do globalnej bazy fanów, a będzie on dostępny pod nazwą Atlético de Madrid Fan Token.

Dzięki nabyciu go fani zyskają możliwość udziału w różnych sondażach, za co zostaną nagrodzeni.

Korzystając z aplikacji, jej użytkownicy zyskują również dostęp do wielu ekskluzywnych towarów, gier oraz mają wgląd w tabele wyników.

Nabywcom Atlético de Madrid Fan Token nadane zostaną też specjalne uprawnienia, takie jak dostęp do różnych promocji, losowań oraz sondaży.

Technologia blockchain otworzyła przed kibicami sportowymi zupełnie nową drogę nawiązania interakcji z klubami piłkarskimi, a te z kolei zyskają możliwość poszerzania globalnej publiczności.

Czym jest tokenizacja?

Jak to działa?

Aplikacja Socios.com jest dostępna do pobrania w App Store oraz Google Play Store.

Po jej zainstalowaniu na urządzenie mobilne możliwie jest zakupienie Atlético de Madrid Fan Token, którego koszt wynosi 2 euro.

Po nabyciu tokena użytkownik staje się automatycznie częścią społeczności kibiców drużyny.

Im większą aktywność na platformie będą podejmować fani, tym więcej punktów uzbierają, a te z kolie przekładają się na nagrody, takie jak na przykład bilety na mecze czy koszulki z autografami piłkarzy.

Zobacz również: Zawodnicy Manchester City stokenizowani dzięki Superbloke

5/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters