Śledź nas na lub dołącz do naszego

Artystyczny projekt Artechouse nawiązał współpracę z Nifty Gateway, cyfrową platformą aukcyjną dzieł sztuki. Jej celem jest wprowadzenie na rynek pierwszych, artystycznych niezamiennych tokenów (NFT).

Współpraca z Nifty Gateway

Partnerstwo Artechouse z Nifty Gateway zostało rozpoczęte pierwszą edycją kolekcji czterech dzieł pochodzących z wystawy sztuki cyfrowej „Ase: Afro Frequencies”. Powstała ona we współpracy z artystą Vincem Fraserem, a dostępna do oglądania jest w galerii Artechouse w Miami. Widzowie mogą zachować cyfrowy fragment sztuki w formie NFT, stając się w ten sposób kolekcjonerami sztuki opartej na technologii. Artechouse, celując w innowacyjne rozwiązania, dąży do tego, aby sztuka cyfrowa stała się dostępna dla szerszej publiczności. Współpraca z Nifty Gateway stanowi ważny krok w tym kierunku.

Ruszyła sprzedaż NFT

Internetowe aukcje NTF zorganizowane przez Artechouse na internetowym rynku Nifty Gateway, rozpoczęły się 4 czerwca. Kolejne dwie edycje odbyły się w Artechouse Miami, za pośrednictwem strony Nifty Gateway, z wykorzystaniem technologii kodów QR. Duncan Cock Foster, dyrektor platformy, uznał że Artechouse stanowi rewolucyjny sposób odbioru sztuki cyfrowej i wkrótce stanie się standardem dla pokazów sztuki NFT.

Utwory na aukcji

Pierwszym dziełem, które zostało wystawione na internetowej aukcji, była ostatnia scena sztuki „Ase: Afro Frequencies”, zatytułowana „Visions of the Black Experience: Future”, wyrażająca optymistyczną wizję przyszłości. Drugą licytowaną sztuką była „Ase Mask Triptych”, traktująca o kulturze ludów zamieszkujących Afrykę Zachodnią. Natomiast pierwszym dziełem, jakie było licytowane podczas aukcji w Artechouse Miami był fragment „Ase: Afro Frequencies” zatytułowany „Vision of the Black Experience: BLM”, traktujący o sprawiedliwości społecznej wobec czarnej ludności. Drugim był fragment tej samej sztuki, o nazwie „Vision of the Black Experience: Goddness Nandi”. Cztery powyższe edycje NFT, stanowią artystyczną wizję Frasera związaną z zachodnioafrykańską kulturą. Twórczość artysty cechuje niepowtarzalny styl, w którym akcentuje on historyczne, kulturowe oraz społeczne aspekty swojej tożsamości.

5/5 - (5 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters