Śledź nas na lub dołącz do naszego

Aeron (ARN) to bardzo ciekawy i oryginalny projekt. Praktycznie pozbawiony konkurencji. Ma duże pole do działania, jeżeli chodzi o zastosowanie praktyczne – od rejestracji przelotów dronami przez kontrolę ruchu nad obszarami pozbawionymi radarów, po loty prywatne i szkoleniowe.

Spora społeczność. Duża łatwość do znacznych wzrostów ceny z byle okazji lub nawet bez okazji, co jest zasługą niezłego marketingu. Niestety, oprócz dobrych marketingowo haseł i twittów, twórcy od pewnego czasu nie wykazali się żadnym twardym dowodem dokumentującym postęp prac nad projektem. Ostatnio jedynie obiecują, nic więcej.

Szumnie zapowiadana w grudniu umowa o współpracy z rządową agencją Bahrajnu wciąż nie została w żaden sposób potwierdzona (ani sfinalizowana?). Umowy o współpracy z jakimiś firmami lub instytucjami niemieckimi również pozostały plotką, wypuszczoną przez samych twórców. Ci również obiecują przeniesienie tokena ARN na inny blockchain, ale oprócz pustych zapowiedzi i haseł nie zostało to ani uzasadnione (po co?), ani udokumentowane.

Po serii tego typu zagrań ze strony twórców projektu, inwestorom powinna włączyć się pierwsza czerwona lampka. Aeron pozostaje świetnym aktywem spekulacyjnym, dobrą inwestycją krótkoterminową, ale powoli przestaje wzbudzać zaufanie jako solidna firma, która może coś znaczyć na rynku, w którą warto zainwestować i której tokeny warto długoterminowo “HOLDować”.

4.8/5 - (6 votes)

Tokeny.pl to portal kryptowalut prowadzony przez zespół krypto entuzjastów. Głównym obszarem naszego zainteresowania są kryptowaluty, tokeny, tokeny personalne jak również technologia blockchain. Na łamach naszego serwisu będziemy prezetować niezależne recenzje kryptowalut oraz ciekawe artykuły z rynku. Dodatkowo prezentujemy aktualne kursy wszystkich krytowalut. Na stronie znajduje się również wielofunkcyjny kalkulator kryptowalut jak również walut tradycyjnych.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut tokeny.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Tokeny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2019 Tokeny.pl

My Newsletter

Sign Up For Updates & Newsletters